Maak kennis met de UNIZO O&O adviseur van jouw regio! | Onderwijs & Ondernemen

U bent hier

Maak kennis met de UNIZO O&O adviseur van jouw regio!

NATIONAAL - An Boone

Coördinator UNIZO Onderwijs & Ondernemen Nationaal 
Tel: 0476 995 683 - E-mail: an.boone@unizo.be   

NATIONAAL  - Christine Van Bever

Medewerker - Administratie en Communicatie
Willebroekkaai 37
1000 Brussel
Tel: 02 212 25 67  - E-mail: christine.vanbever@unizo.be

NATIONAAL - Kjell De Meester

Projectmedewerker O&O Academie
Willebroekkaai 37
1000 Brussel
Tel: 0498 068 768  - E-mail: kjell.DeMeester@unizo.be 

ANTWERPEN - Steven Wensel
Adviseur UNIZO Onderwijs & Ondernemen Antwerpen - Project Leeronderneming en STEP
Tel: 0470 632 600 (bereikbaar op ma - woe - vrij en di VM) - E-mail: steven.wensel@unizo.be

OOST-VLAANDEREN - Sylvie Canoot
Adviseur UNIZO Onderwijs & Ondernemen Oost-Vlaanderen  
Tel: 0495 46 79 63 (bereikbaar op ma - woe - vrij) - E-mail: sylvie.canoot@unizo.be

LIMBURG - Zehra Özmen
Adviseur UNIZO Onderwijs & Ondernemen Limburg - Project Lego voor Logo's
Tel: 0487 197 800 (bereikbaar op ma - di- woe) - E-mail: zehra.ozmen@unizo.be 

VLAAMS-BRABANT & BRUSSEL - Kaat Boonen
Adviseur UNIZO Onderwijs & Ondernemen Vlaams-Brabant en Brussel - Project Plankgas
Tel: 0477 856 521  (bereikbaar op ma - di en do) - E-mail: kaat.boonen@unizo.beplankgas@unizo.be

WEST-VLAANDEREN - Dirk Braeckevelt
Adviseur UNIZO Onderwijs & Ondernemen West-Vlaanderen - Project Techclass
Tel: 0479 49 34 25  - E-mail: dirk.braeckevelt@unizo.be - techclass@unizo.be