20/08 t.e.m. 31/12 - Google Digitale Ateliers | Onderwijs & Ondernemen

U bent hier

20/08 t.e.m. 31/12 - Google Digitale Ateliers

In samenwerking met Google organiseren we gedurende de periode van 20/8 t.e.m. 31/12/2018 digitale ateliers om zo samen met Google je digitale skills te upgraden en je beter voor te bereiden op de zeer snel veranderende wereld waar technologie, digitalisering en innovatie centraal staan. De digitale ateliers staan open voor leerlingen/studenten, leerkrachten/docenten/profs, ondernemers, jongeren die deel uitmaken van de UNIZO O&O community. Samen met Google streven we ernaar om de digitale skills van 10.000 mensen up te graden in 2018. Ben jij er 1 van? 

Praktisch

  • Je schrijft je in voor deelname aan het digitale atelier voor min. een halve dag - Schrijf hier in
  • Na inschrijving ontvang je een bevestiging van je deelname met het uur waarop je verwacht wordt
  • Locatie: BeCentral gelegen boven Centraal Station te Brussel - Meer info
  • Na inschrijving op de Google website krijg je tevens een kortingsticket voor je dagpas naar Brussel Centraal.

Concreet
Laten we samen vanuit UNIZO O&O de digitale skills bijspijkeren van onze leerlingen, studenten, leerkrachten en docenten! Vertel het verder!

GOOGLE DIGITAAL ATELIER